Degiro.cz (1)

Získáte bezplatný vstupní bonus 100 € s Degiro. Tento velkoobchodní broker vlastní vlastní obchodní platformu, na níž můžete obchodovat s téměř všemi druhy finančních nástrojů. Je pyšný na mnoho ocenění, což vám dává jistotu, že můžete bez obav otevřít účet.... Číst více

VYUŽIJTE SLEVU 10% HNED TEĎ!
  • výhradní
  • 2518

Vstupní bonus 100 €

Získejte promo kód při registraci na našem webu prostřednictvím tohoto odk... Číst více

Jak získat 100 € vstupní bonus do Degiro?

Pro získání vstupního bonusu 100 € do Degiro stačí jednoduše kliknout na odkaz výše, který vás přivede na stránky brokera. Zde klikněte na tlačítko „Otevřít účet“, které je zobrazeno na obrázku níže. Poté vyplňte své údaje a dokončete registraci.

Proč obchodovat u Degiro?

Společnost Degiro patří mezi největší brokery v Evropě s více než milionem klientů, což získala díky skvělým službám a nízkým poplatkům. Nabízí širokou škálu finančních instrumentů z celého světa, takže si vybere každý obchodník. Jejich přehledná a komplexní obchodní platforma vám umožní efektivně obchodovat a získávat přístup k aktuálním tržním datům a novinkám. Navíc, pokud se zaregistrujete přes odkaz výše, získáte bonus 100 € na pokrytí transakčních nákladů ve svých prvních měsících obchodování.

© Designed Huy.cz